محل تبلیغات شما

نرم افزارهایمدیریت اپلیکیشناندروید امکاناتی مانند نصب، پاک کردن و انتقال اپلیکیشن دارند. این برنامه ها امکان مدیریت بیشتر حافظه و مصرف باتری را برای کاربران فراهم می کنند. برای آشنایی بیشتر در ادامه همراه ما باشید.

android phone/نرم افزار مدیریت آپدیت برنامه ها

نرم افزارهایمدیریت اپلیکیشناندروید امکاناتی مانند نصب، پاک کردن و انتقال اپلیکیشن دارند. این برنامه ها امکان مدیریت بیشتر حافظه و مصرف باتری را برای کاربران فراهم می کنند. برای آشنایی بیشتر در ادامه همراه ما باشید.

داشتن یک گوشی هوشمند و در عین حال زمان مناسب، کاربرانموبایلرا وسوسه خواهد کرد تا اپلیکیشن ها، بازی، کتاب ها، نرم افزارهای پخش موسیقی مختلف و متنوعی را بر روی گوشی خود نصب کنند. درواقع برخی از اپلیکیشن های موبایل چنان پرزرق وبرق طراحی شده اند که برخی کاربران به کل، میزان انرژی که ازباتریگوشی مصرف خواهد شد را فراموش می کنند. درواقع زمانی که برنامه های زیادی بر روی گوشی نصب باشد، احتمالا برخی از آن ها از اینترنت استفاده می کنند و همچنین می بایست آنلاین باشند.

android phone/نرم افزار مدیریت آپدیت برنامه ها

از این رو راه چاره، مدیریت اپلیکیشن های نصب شده در گوشی است. در این راستا اپلیکیشن های مدیریت مختلفی برای گوشی های اندرویدی وجود دارد که کاربران می توانند آن ها را در گوشی های خود نصب کرده وبا کمک آن ها، مدیریت بیشتری بر روی مصرف انرژی و سایر موارد داشته باشند. در ادامه بهمعرفیتعدادی از این اپلیکیشن ها و روش هایی در این زمینه می پردازیم. البته دراینجاهم می توانید با راه های مدیریت مصرف انرژی باتری گوشی اندرویدی آشنا شوید.

آنچه در این مقاله می خوانید:

 • بهترین نرم افزارهای مدیریت اپلیکیشن برای اندروید
  • اپلیکیشن مدیریت AppMonster Free Backup Restore
  • نرم افزار مدیریت برنامه ها AppMgr III (App 2 SD)
  • نرم افزار مدیریت اپلیکیشن Apk Manager
  • نرم افزار مدیریت اپلیکیشن App2SD amp;App Manager-Save Space
  • برنامه مدیریت اپلیکیشن Smart App Manager

 • سایر راه های مدیریت اپلیکیشن در اندروید

install-apps/ برنامه های اندروید


بهترین نرم افزارهای مدیریت اپلیکیشن برای اندروید


اپلیکیشن مدیریت AppMonster Free Backup Restore

مدیریت اپلیکیشن اندروید

نرم افزار مدیریت برنامه ها AppMgr III (App 2 SD)

برنامه AppMgr که با نام App 2 SD نیز شناخته می شود، یکی از برنامه های جالب در زمینه مدیریتاپلیکیشن اندرویداست. امکان انتقال فایل ها و برنامه ها از حافظه داخلی به حافظه SD کارت، مخفی کردن برخی از برنامه ها از فهرستی که در نمایشگر ظاهر می شوند و همچنین مسدود کردن برخی از برنامه ها برای افزایش سرعت گوشی، از دیگر امکانات نرم افزار مدیریت اپلیکیشن App 2 SD محسوب می شوند. علاوه بر این خوب است بدانید که این برنامه به شما امکان خواهد داد تا بتوانید برنامه های گوشی خود را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید و برنامه های بلااستفاده را هم پاک کنید؛ درنتیجه فضای بیشتری برای ذخیره سازی در اختیار خواهید داشت. برای دانلود این برنامه نیز می توانید ازاینجااقدام کنید.

نرم افزار مدیریت برنامه ها AppMgr III (App 2 SD)

نرم افزار مدیریت اپلیکیشن Apk Manager

دیگر نرم افزاری که در این فهرست قرار است به شما معرفی کنیم، برنامه APK منیجر است. این برنامه مدیریت اپلیکیشن، برنامه ای با رابط کاربری ساده و آسان است. می توانید به سرعت با آن کار کنید و بدون اینکه تبلیغی مزاحم شما باشد، کار خود را با این برنامه رایگان انجام دهید؛ اما به یاد داشته باشید که این برنامه کم حجم، قابلیت هایی مانند پاک کردن حافظه پنهان، مرتب سازی برنامه ها و مواردی از این دست را ندارد. برای دانلود این برنامه می توانید ازاینجااقدام کنید.

نرم افزار مدیریت اپلیکیشن Apk Manager

نرم افزار مدیریت اپلیکیشن App2SD amp;App Manager-Save Space

علاوه بر این پاک کردن حافظه پنهان، داده های برنامه و متوقف کردن برنامه ها از امکانات دیگر اپلیکیشن یاد شده هستند. همچنین شما به کمک این برنامه می توانید در صورت تمایل اپلیکیشن هایی را که دوست دارید با دوستانتان به اشتراک بگذارید. برای دانلود نرم افزار مدیریت نصب برنامه اندروید App2SD amp;App Manager-Save Space نیز می توانید ازاینجااقدام کنید.

نرم افزار مدیریت اپلیکیشن App2SD amp;App Manager-Save Space

برنامه مدیریت اپلیکیشن Smart App Manager

دیگر برنامه شخص ثالثی که میlrm; توانید برای مدیریت اپلیکیشن های خود در گوشی و تبلت اندرویدی استفاده کنید، اپلیکیشن مدیریت Smart App Manager است. با کمک این برنامه شما به راحتی می توانید برنامه های نصب شده در گوشی اندرویدی خود را مدیریت کرده و اطلاعاتی را درباره عملکرد گوشی خود داشته باشید. برای این کار کافی است بعد از نصب SmartWho App Manager، وارد بخش Android App Manager شوید؛ در این بخش امکاناتی مانند جستجو، مرتب کردن، تهیه پشتیبان و بازگردانی پشتیبان وجود دارد. برای دانلود برنامه مدیریت نرم افزار اندروید یاد شده نیز می توانید ازاینجااقدام کنید.

برنامه مدیریت اپلیکیشن Smart App Manager


سایر راه های مدیریت اپلیکیشن در اندروید


گفتنی است که راه های دیگری هم برای مدیریت اپلیکیشن ها در اندروید از طریق خود سیستم عامل اندروید و همچنین از طریق کامپیوتر دسکتاپ وجود دارد که در ادامه آن ها را معرفی می کنیم.

استفاده از مدیریت اپلیکیشن اندروید

ناگفته نماند که خود سیستم عامل اندروید به ویژگی مدیریت اپلیکیشن مجهز است و درواقع نیاز خیلی زیادی به چنین برنامه های شخص ثالثی نخواهد بود. اگر از کاربران این سیستم عامل محبوب هستید، برای مدیریت اپلیکیشن ها می توانید وارد بخش تنظیمات (Setting) شده و از این قسمت گزینه مدیریت اپلیکیشن یا Application manager را انتخاب کنید. در ادامه فهرستی از همه برنامه های نصب شده بر روی گوشی نشان داده می شود که در آن برنامه های دانلود شده و برنامه های در حال اجرا نیز قابل مشاهده هستند. به عنوان مثال اگر بخواهید برنامه ای را متوقف کنید، کافی است بر روی آیکن برنامه ضربه بزنید و در صفحه بعدی هم گزینه Force Stop را برگزینید. در ویدیوی زیر می توانید روند استفاده از مدیریت اپلیکیشن اندروید را تماشا کنید.

مدیریت اپلیکیشن های اندروید از کامپیوتر رومیزی

برنامه مدیریت برنامه ها dr.fone- Transfer، این امکان را به شما می دهد تا بتوانید همه برنامه های موجود در گوشی خود را از طریق کامپیوتر رومیزی مدیریت کنید. درواقع با کمک این برنامه می توانید به راحتی برنامه های اندروید را دانلود و نصب کنید. همچنین حذف، به اشتراک گذاری و انتقال برنامه ها نیز از دیگر امکانات این برنامه هستند که از طریق کامپیوتر می توانید این کارها را برای گوشی های اندرویدی خود انجام دهید. خوب است بدانید که از طریق این برنامه، علاوه بر اپلیکیشن ها می توانید پیامک ها، مخاطبین، فایل ها و موسیقی هایی که در گوشی دارید را هم مدیریت کنید. همچنین انتقال فایل از کامپیوتر به گوشی و یا برعکس نیز با کمک این نرم افزار امکان پذیر خواهد بود. با همه این ها می توانید مدیریت کاملی از گوشی اندروید خود بر روی کامپیوتر داشته باشید. برای دانلود برنامه مدیریت نرم افزار اندروید نسخهویندوزمی توانید ازاینجااقدام کنید.

مدیریت اپلیکیشن


سخن پایانی


با توجه به اینکه در این مطلب نمونه هایی از مدیریت اپلیکیشن اندروید را به شما معرفی کردیم، گفتیم که مدیریت اپلیکیشن ها نیز از تنظیمات اندروید و همچنین از طریق کامپیوتر شخصی میسر است. خوب است بدانید که برخی از برنامه های شخص ثالث برای این کار ممکن است یک سری امکانات بیشتر در این زمینه داشته باشند. با همه این ها آیا شما هم سعی می کنید برنامه های گوشی اندروید خود را مدیریت کنید و بر میزان حافظه و باتری مصرفی نظارت داشته باشید؟ اگر جواب شما مثبت است، چه راهی را انتخاب می کنید؟ اگر هم راه هایی را می شناسید که در این مطلب به آن ها اشاره نشده است، خوشحال خواهیم شد در بخش دیدگاه ها آن ها را با ما در میان بگذارید.

منبع : plaza.ir/mag

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل چیست؟

مقایسه برنامه لایکی و تیک تاک/ لایکی بهتر است یا تیک تاک؟

معرفی و نحوه استفاده و نصب استیکر واتساپ در آیفون و اندروید

برنامه ,مدیریت ,اپلیکیشن ,ها ,های ,گوشی ,مدیریت اپلیکیشن ,می توانید ,برنامه های ,این برنامه ,برنامه ها ,افزار مدیریت اپلیکیشن ,افزارهای مدیریت اپلیکیشن ,free backup restore ,اپلیکیشن مدیریت appmonster

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
rahavard هیسطنی؟ همه چی برای تو تناسب اندام زندگینامه ها etaxivie The creative ramblings of a restless mind pv-solar girlshopnew2020 ایــــستگاه صـــلـــــواتـــــــــی