محل تبلیغات شما

در این مطلب سعی کردیم به برنامه پر مصرف باتری گوشی موبایل بپردازیم. همچنیندر این مطلب به آموزش نحوه بررسی برنامه های پرمصرف باتری موبایل نیز پرداختیم. در ادامه همراه ما باشید.

باتری / Battery/ برنامه پر مصرف باتری

زمانی باتری گوشی شما کاملا بی دلیل و ناگهانی زودتر از حالت نرمال خالی می شود، باید نگاهی به صفحه مصرف باتری انداخته و برنامه های پرمصرف باتری را شناسایی کنید. بنابراین در این مطلب به آموزش نحوه بررسی برنامه های پرمصرف باتری موبایل و در انتها روش تست سلامت باتری در گوشی های اندروید خواهیم پرداخت.البته ممکن است خالی شدن سریع باتری در اثر مشکلات سخت افزاری باشد که شایع ترین علت تمام شدن عمر مفید باتری است. معمولا مشکلات سخت افزاری باتری با تغییر شکل آن (اصطلاحا باد کردن) همراه هستن که در این شرایط به احتمال زیاد با تعویض باتری مشکل گوشی شما حل خواهد شد.

شناسایی برنامه های پرمصرف باتری گوشی موبایل

برای شناسایی برنامه های مصرف کننده باتری مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.
۱.Setting را در گوشی خود باز کنید.
۲.در صفحه Setting در قسمت Device بر روی گزینه Battery ضربه بزنید.

۳.در صفحه Battery شما می توانید مقدار شارژ باتری که برنامه ها،سخت افزارها و سیستم گوشی شما از زمان آخرین شارژ کامل استفاده می کنند، به صورت درصد مشاهده کنید

از آن جا که این اطلاعات از زمان آخرین شارژ کامل است بهتر است زمانی که شارژ باتری تقریبا کم است(حدود ۲۵_۳۰ درصد)به این قسمت مراجعه کرده و مقدار مصرف باتری هر برنامه را ببینید.

اپلیکیشن های پر مصرف باتری گوشی

اسنپ چت (Snapchat)

خبر بد برای کاربراناسنپ چت. براساس آمارهای منتشر شده، اسنپ چت جزو پرمصرف تریناپلیکیشن های رسانه اجتماعی است. خوب است بدانید کهاسنپ چتدر رده چهارم لیست منتشر شده برای اپلیکیشن های قاتل باتری گوشی از سویAvast و در رده دوم لیستAVG قرار دارد. بسیاری از کاربران در انجمن توسعه دهندگانXDA اظهار داشتند که پس از حذف اسنپ چت از روی گوشی خود افزایشطول عمر باتریرا تجربه کردند.

پر مصرف ترین برنامه باتری گوشی

تیندر(Tinder)

اگرچه اپلیکیشن تیندر به زندگی اجتماعی شما سرعت می بخشد، اما خوب است بدانید که باعثخالی شدن باتری گوشی شما می شود و قاتل باتری گوشی شما است. تیندر همواره در حال پیدا کردن افرادی است که در نزدیکی شما قرار دارند، از این رو همیشه موقعیت مکانی شما را زیر نظر دارد و مطابق آن اطلاعات را تازه سازی می کند.

برنامه های پر مصرف باتری گوشی

BBC News یا هر اپلیکیشن خبری دیگر

اپلیکیشن های خبری باید همیشه به روز باشند، اما هزینه ای که بابت استفاده از آنها باید پرداخت کنید، خالی شدن باتری گوشی موبایل است. اپ هایی نظیرBBCNews, NYTimes, NDTV, CNN و مشابه این ها به طور مداوم در پس زمینه گوشی اجرا می شوند. خوشبختانه محدود کردن این قبیل اپلیکیشن ها راهی ساده دارد.

android battery drain apps BBC News / اپلیکیشن خبری BBC News قاتل باتری گوشی

مایکروسافت Outlook

مایکروسافتOutlookیکی از پرمصرف ترین اپلیکیشن های باتری وقاتل باتری گوشی است. مایکروسافت اپ های اندرویدی زیادی را توسعه می دهد که در این میان اپلیکیشن اندرویدی ایمیل Outlook، توانسته نظر بسیاری از کاربران را به سوی خود جلب کند. متاسفانه،مایکروسافت Outlook در لیستAvastدارای رتبه 10 است که شاید زمان تجدید نظر کاربران در استفاده از آن باشد.

Android battery drain apps Microsoft Outlook / اپلیکیشن Microsoft Outlook قاتل باتری گوشی

فیسبوک و مسنجر

بزرگترین شبکه اجتماعی در جهان، یکی از بزرگترین قاتل های باتری گوشی هم است.اپلیکیشنفیسبوکو خواهر آن مسنجر در این تمام این گزارش ها در بالاترین رده قرار داشته اند. زمانی که نگاهی به دسترسی های اندرویدیفیسبوکبر روی گوشی خود داشته باشید، لقببزرگترین قاتل باتری برای آن مناسب خواهد بود.

android apps eat battery / فیسبوک و مسنجر بزرگترین قاتل های باتری گوشی

اپلیکیشن خرید آمازون

اگر اپلیکیشن خرید آمازون را بر روی گوشی خود نصب دارید، بهتر است همین حالا از شر آن خلاص شوید.در آمازون فروش و پیشنهادات زیادی در روز رقم می خورد، اماطبق گفته Android Pit، اپلیکیشن این برنامه به خوبی برای اندروید بهینه سازی نشده است. نتیجه این است هنگامی که این اپ برای نمایش محصولات جدید به طور مداوم در پس زمینه اجرا می شود، سبب خالی شدن باتری گوشی می شود.

Amazon Shopping App Android battery drain apps / اپلیکیشن خرید آمازون قاتل باتری گوشی

اپلیکیشن های پیش فرض سامسونگ

اندروید یک مشکل مخرب دارد و این مسئله در گوشی هایسامسونگبیشتر خود را نشان می دهد.دستگاه های سامسونگ با تعدادی از اپلیکیشن های اختصاصی از پیش نصب شده همراه هستند. احتمالا شما بسیاری از آنها را استفاده نمی کنید، اما باید بدانید که همواره این اپ ها در پس زمینه گوشی در حال اجرا هستند و باعثخالی شدن باتری گوشی می شوند. در اینجا می توان از سامسونگ لینک (AllShare)، اپBeaming Service forSamsungو WatchON به عنوان سه مورد از بزرگترین قاتل های باتری گوشی سامسونگ یاد کرد.

اپلیکیشنMusical.ly

این شبکه اجتماعی نسبتا جدید که برای تحقق رویای ستاره موسیقی شدن است، محبوبیت فراوانی به دست آورده و سهمی در از بین بردن شارژ باتری گوشی دارد. موزیکال لی، جایگزینی مناسب برای اپلیکیشنVine است، اما فرایندی که در پس زمینه توسط این اپ انجام می شود، قاتل باتری گوشی نیست. بلکه هنگامی که اپلیکیشن را اجرا می کنید، از حجم وسیعی از منابع سخت افزاری استفاده می کند که می تواند مصرف داده بالایی داشته باشد. نتایج نشان می دهد که بسیار بیشتر از یک اپ معمولی باتری را خالی می کند.

اپلیکیشن پر مصرف باتری

یوتیوب، نتفلیکس و دیگر اپلیکیشن های پخش آنلاین

اگر ترجیح می دهید تمام فیلم ها و موسیقی خود را به صورت آنلاین از یوتیوب،نتفلیکسو . پخش کنید، طبیعی است که این اپ ها باتری زیادی مصرف کنند. علاوه بر این، آنها از وای فای یا دیتا استفاده می کنند و به دلیل پخش ویدئو، صفحه نمایش همیشه روشن است.

android-battery-drain-apps-netflix/ اپلیکیشن نتفلیکس قاتل باتری گوشی/باتری سامسونگ

اپلیکیشن های LionMobi Power Battery and CleanMaster

به طرز ناباورانه ای اپ های مدیریت باتری و پاک کننده های سیستم یکی از بزرگترین قاتل های باتری گوشی هستند. جالب است بدانید که اپلیکیشنLionMobi در لیست Avast جزو ۱۰ اپلیکیشن اول تمام کننده باتری گوشی قرار گرفته است. همچنین AVG استفاده از اپلیکیشن مشهور CleanMaster را به کاربران هشدار داده است.

اپلیکیشن پرمصرف باطری

سخن پایانی

سازندگان گوشی های اندرویدی، اندازه باتری گوشی ها را افزایش می دهند. ما هر ساله شاهد رشد و پیشرفت در این فاکتور مهم هستیم که خب این فاکتور تاثیر بسیار زیادی بر ظرفیت و قیمت گوشی ها خواهد گذاشت. کافی است که ظرفیت وقیمت باتری گوشی اپل6 تا آیفون 11 را با هم مقایسه کنید.امروز شما می توانید دستگاه های اندرویدی با باتری های 5000 میلی آمپر ساعتی دریافت کنید. اما این چیزی نیست که اپلیکیشن ها به دنبال آن هستند. عاداتی شبیه شارژ گذاشتن گوشی در طول یک شب می تواند باتری گوشی را ضعیف کند که این خود دلیلی است که احتمال دارد حتی باتری های بزرگ نسبت به باتری های کوچک خوب عمل نکنند. شما برنامه های پرمصرف باتری گوشی خود را چک کرده اید؟ کدام برنامه بیشترین مصرف باتری را در گوشی شما دارد؟ نظر خود را با ما و سایر همراهان این وبلاگ در میان بگذارید.

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل چیست؟

مقایسه برنامه لایکی و تیک تاک/ لایکی بهتر است یا تیک تاک؟

معرفی و نحوه استفاده و نصب استیکر واتساپ در آیفون و اندروید

باتری ,گوشی ,های ,اپلیکیشن ,برنامه ,ها ,باتری گوشی ,اپلیکیشن های ,برنامه های ,گوشی شما ,در این ,پرمصرف باتری موبایل ,نحوه بررسی برنامه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
olzanlisurp نمونه سوالات بایگان فنی حرفه ای سال ۹۸ فروشگاه اینترنتی ابزار خدمات اجاره خودرو با ارزان ترین قیمت وبلاگ نمایندگی فردوسی مشهد shukofehbaran لاوین مارکت platthespwasa هواداران دکتر سید علی حسینی دانستنی های جک برقی پارکینگی