محل تبلیغات شما

شرکت های تولیدکننده سعی دارند محصولاتی را برای گوش دادن به موسیقی در مکان ها و شرایط مختلف طراحی و تولید کنند. با این اوصاف است که ژانر محصولات و گجت های ضد آب شکل گرفته است. حالا اگر شما هم جزو آن دسته از علاقه مندان موسیقی هستید که دوست دارید حتی در حال دوش گرفتن و حمام کردن هم به موسیقی گوش کنید بد نیست این مطلب را بخوانید تا با این اسپیکرهای ضد آب آشنا شوید.

اسپیکر,اسپیکر های ضد آب,انواع اسپیکر

شرکت های تولیدکننده سعی دارند محصولاتی را برای گوش دادن به موسیقی در مکان ها و شرایط مختلف طراحی و تولید کنند. با این اوصاف است که ژانر محصولات و گجت های ضد آب شکل گرفته است. حالا اگر شما هم جزو آن دسته از علاقه مندان موسیقی هستید که دوست دارید حتی در حال دوش گرفتن و حمام کردن هم به موسیقی گوش کنید بد نیست این مطلب را بخوانید تا با این اسپیکر های ضد آب آشنا شوید.

وب سایت Mashable به تازگی فهرستی از اسپیکرهای ضدآب و با کیفیت را برای گوش دادن به موسیقی در حمام منتشر کرده است که آن را در اینجا می بینیم.


ION Audio Sound Splash:

اسپیکر,اسپیکر های ضد آب,انواع اسپیکر


این اسپیکر طراحی ساده و کوچکی داشته و از یک قلاب برای آویزان شدن از سری دوش حمام یا قرار گرفتن روی دیوار بهره می برد. این محصول ساختار قابل شارژ داشته و امکان ارتباط با دستگاه های دیجیتال پخش کننده مختلف را از طریق تکنولوژی بلوتوث برای کاربرانش فراهم می آورد.

نکته جالب اینکه این دستگاه دارای یک میکروفن کوچک هم هست تا از این طریق امکان پاسخگویی به تماس های تلفنی را هم به کاربرانش بدهد. این دستگاه در حال حاضر با قیمتی برابر ۷۰ دلار به فروش می رسد.


iDuck:

اسپیکر,اسپیکر های ضد آب,انواع اسپیکر

اگر به گجت هایی با طراحی متفاوت و فانتزی هم علاقه مندید این اسپیکر می تواند انتخاب خوبی برای تان باشد. این اسپیکر دارای یک دستگاه فرستنده بی سیم با طراحی شبیه به تخم مرغ بوده و بخش اسپیکر آن یک اردک عروسکی زرد رنگ است که می تواند روی آب شناور بماند. این محصول جالب با قیمت ۳۰ دلار در بازار عرضه می شود.


iShower:

اسپیکر,اسپیکر های ضد آب,انواع اسپیکر

این دستگاه بی سیم از طریق تکنولوژی ارتباطی بلوتوث با دستگاه های دیجیتال دیگر متصل شده و موسیقی را از روی آنها پخش می کند. این دستگاه مبتنی بر باتری قابل شارژ بوده و می تواند با پنج دستگاه به صورت همزمان مرتبط باشد. این دستگاه دارای نشانگر ساعت و زمان هم هست تا در طول حمام کردن زمان را از دست ندهید. این دستگاه با قیمت اسپیکر ۱۰۰ دلار در بازار عرضه می شود.

Hipo از Ivation:

اسپیکر,اسپیکر های ضد آب,انواع اسپیکر

یک اسپیکر جالب و مدرن که از یک قلاب کوچک برای قرار گرفتن راحت روی دوش حمام بهره می برد. این دستگاه در هر بار شارژ کامل امکان کار تا ۲۵ ساعت را دارد، این اسپیکر همچنین دارای یک بلندگو و میکروفن برای پاسخگویی به تماس های تلفنی هم هست. این اسپیکر با قیمت ۱۰۰ دلار به بازار عرضه می شود.

Blue Splash Shower Tunes:

اسپیکر,اسپیکر های ضد آب,انواع اسپیکر

یک اسپیکر ضدآب دیگر که با بلوتوث کار می کند و از این طریق به دستگاه های دیگر متصل می شود. این اسپیکر دارای کلیدهای کاربردی برای کنترل صدا و برقراری تماس است. این اسپیکر همچنین در رنگ های متنوع طراحی و تولید شده است و در حال حاضر با قیمت ۶۰ دلار در بازار عرضه می شود.


ION Audio Water Rocker:

اسپیکر,اسپیکر های ضد آب,انواع اسپیکر


این اسپیکر بی سیم امکان فاصله گرفتن تا ۱۰۰ فوت از بخش فرستنده خودش را که دستگاه ها و موبایل های مختلف در آن قرار می گیرند، دارد. به این ترتیب قسمت اسپیکر آن که کاملا ضدآب و مقاوم است، می تواند روی آب شناور مانده و حتی امکان استفاده از رادیوی FM را هم برای کاربرانش فراهم کند. این دستگاه با قیمت ۸۰ دلار در بازار عرضه می شود.


Kohler Moxie Showeheads:

اسپیکر,اسپیکر های ضد آب,انواع اسپیکر


این اسپیکر برای کاربران علاقه مند به موسیقی طراحی شده است و می تواند صدا را با کیفیت بسیار خوبی برای کاربرانش پخش کند. این محصول ساختار قابل شارژ داشته و از طریق بلوتوث با دستگاه های پخش کننده موسیقی مرتبط می شود. این دستگاه در حال حاضر با قیمتی برابر ۲۰۰ دلار در بازار عرضه شده است و به فروش می رسد.

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل چیست؟

مقایسه برنامه لایکی و تیک تاک/ لایکی بهتر است یا تیک تاک؟

معرفی و نحوه استفاده و نصب استیکر واتساپ در آیفون و اندروید

اسپیکر ,دستگاه ,های ,موسیقی ,هم ,یک ,این اسپیکر ,این دستگاه ,می شود ,به موسیقی ,بازار عرضه ,برای کاربرانش فراهم ,مندان موسیقی هستید ,علاقه مندان موسیقی ,شرایط مختلف طراحی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروشگاه اینترنتی زیور آلات،هدیه برای خانم ها،هدیه برای همسر،فروش کالای لوکس،سواروفسکی دانلود آهنگ جدید تجهیزات شبکه Wholesale Atlanta Falcons Jerseys At The Lower Price In The Online Outlet. ناگویا تست تستی beyerdynamic-studio-headphone icnitcade partoconbo zagrosmachin1