محل تبلیغات شما

<<بیت بیت>> آخرین ابزاری است که صدا و جویدن غذا را تجزیه و تحلیل می کند و به منظور اندازه گیری و نظارت بر غذا خوردن ساخته شده است. با ما همراه باشید تا با این هدفون آشنا شوید.

هدفون,هدفون بیت بیت,گوشی هوشمند

هدفونی برای نظارت بر غذا خوردن+تصاویر
<<بیت بیت>> آخرین ابزاری است که صدا و جویدن غذا را تجزیه و تحلیل می کند و به منظور اندازه گیری و نظارت بر غذا خوردن ساخته شده است.

هدفون,هدفون بیت بیت,گوشی هوشمند


<<بیت بیت>> یک هدفون کوچک است که در هنگام غذا خوردن یا نوشیدن آب، در یک گوش قرار داده می شود؛ این دستگاه دارای یک سنسور یکپارچه است که می تواند حرکات فک کاربر را به منظور اندازه گیری تعداد جویدن یا سرعت غذا خوردن تجزیه و تحلیل کند.

هدفون,هدفون بیت بیت,گوشی هوشمند


این هدفون دارای نرم افزاری بر روی گوشی همراه هوشمند است و قادر به تشخیص صداست. کاربر می تواند غذایی را که می خورد به هدفون بگوید تا بر اساس نوع مواد غذایی که کاربر مصرف می کند، تجزیه و تحلیل کند؛ تمام داده ها از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند داده می شود که برای کاربر قابل دسترس است.


هدفون از طریق نرم افزاری که بر روی گوشی هوشمند نصب است تعداد کالری، عناصر پر مصرف و مغذی، ترکیب رژیم غذایی و یا هیدراتاسیون را بر روی گوشی نمایش می دهد که کاربر می تواند همه را مشاهده و استفاده کند.این هدفون دارای یک میکروفن و بلندگوی یکپارچه است که توسط یک باتری کار می کند و شارژ دوباره آن، از طریق کابل USB صورت می گیرد.
منبع : farsnews.com

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل چیست؟

مقایسه برنامه لایکی و تیک تاک/ لایکی بهتر است یا تیک تاک؟

معرفی و نحوه استفاده و نصب استیکر واتساپ در آیفون و اندروید

غذا ,خوردن ,هدفون ,کاربر ,یک ,کند ,غذا خوردن ,است که ,بر غذا ,نظارت بر ,تجزیه و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
یلدا نیوز unclogdrain مطالب اینترنتی مجموعه فیلم های آموزشی مهندسی صنایع Jody's info ابزار دقیق مادیس دوربین مداربسته، دوربین مدار بسته، دوربین مداربسته در اصفهان، دوربین مدار بسته در اصفهان، نماینده دوربین مداربسته در اصفهان سایت افشین آذری 12infinite ایران ماشین