محل تبلیغات شما

اگر مایل هستید که در ویندوز 10 آرایش دکمه های کیبورد خود را تغییر داده و مطابق سلیقه و نیاز خود آنها را در کنار هم بچینید، پیشنهاد می شود در ادامه این مطلب آموزشی با ما همراه باشید.

اگر مایل هستید که در ویندوز 10 آرایش دکمه های کیبورد خود را تغییر داده و مطابق سلیقه و نیاز خود آنها را در کنار هم بچینید، پیشنهاد می شود در ادامه این مطلب آموزشی با ما همراه باشید.

همچنین می توان از نرم افزار Remap کیبورد نیز استفاده کرد. گزینه ها و اپلیکیشن های رایگانی برای ایجاد طرح های مختلف کیبوردی وجود دارد اما یکی از بهترین اپلیکیشن ها، اپلیکیشن رسمیMicrosoft Keyboard Layout Creatorاست.

چگونه در ویندوز آرایش دکمه های کیبورد را شخصی سازی کنیم؟

قبل از آنکه به ادامه مطلب آموزشی بپردازیم باید به این نکته اشاره داشت که اپلیکیشن Microsoft Keyboard Layout Creator حدود یک دهه قدمت دارد، این برنامه به خوبی درویندوز 10اجرا می شود اما ممکن است که در برخی مواقع به باگ هایی نیز برخورد کنید.

در ابتدا می بایست این اپلیکیشن را ازMicrosoft Download Centerدانلود کرده و روی سیستم خود نصب کنید. پس از آنکه برنامه نصب شد، دستورالعمل زیر را انجام دهید تا یک کیبورد با طرح سفارشی برای خود ایجاد کنید.

  1. اپلیکیشن Microsoft Keyboard Layout Creator را باز کنید.
  2. به مسیر File > Load Existing Keyboard بروید.
  3. طرحی را که می خواهید سفارش سازی کنید، انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید طرحی که انتخاب کرده اید مطابق با تنظیمات فعلی کیبوردتان باشد، برای مثال حالت QWERTY (U.S.).
  4. برای آنکه قبل از هر گونه تغییرات، از اطلاعات فعلی یک بکاپ گرفته باشید به آدرس File > Save Source File As بروید.
  5. حال پارامترهای جدید کیبورد خود را در قسمت Project > Properties وارد کنید. می توان یک زبان انتخاب کرده و برای کیبورد جدید نام و توضیحات مربوطه را وارد کنید.
  6. حال روی یک کلید کلیک کرده و به صفحه نمایش رجوع کنید تا کلیدی که مایل هستید جایگزین آن شود را انتخاب کنید.

اگر مایل هستید که برای حروف و یا کاراکترهای مبهم از میانبرهای خاصی استفاده کنید، آسان ترین روش استفاده از کلیدهای میانبر Ctrl + Alt + [Number] است. گفتنی است در این حالت نمی توان از میانبرهایی نظیر Ctrl + S (برای ذخیره کردن) و یا Ctrl + A (هایلایت کردن و انتخاب همه متن) برای میانبرهای جدید، استفاده کنید.

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل چیست؟

مقایسه برنامه لایکی و تیک تاک/ لایکی بهتر است یا تیک تاک؟

معرفی و نحوه استفاده و نصب استیکر واتساپ در آیفون و اندروید

های ,کیبورد ,یک ,اپلیکیشن ,استفاده ,ویندوز ,های مختلف ,مایل هستید ,در ویندوز ,طرح های ,keyboard layout ,keyboard layout creator ,microsoft keyboard layout ,اپلیکیشن microsoft keyboard

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
میهن وب shokufhetsib harmonytbaran decorasionirani سایت سرگرمی تک پیک بورس 24 .:دلها به یاد خدا آرام میگیرد:. مطالب اینترنتی frektalihonard مجله آرگا