محل تبلیغات شما

آیا دوست دارید که بجایخرید کاور گوشیخودتان برای گوشی تان یک قاب سیلیی بسازید؟ اگر به اینگونه کاردستی ها علاقمندید آموزش زیر را بخوانید.

ساخت قاب سیلیی

آیا دوست دارید که بجای خرید کاور گوشیخودتان برای گوشی تان یک قاب سیلیی بسازید؟ اگر به اینگونه کاردستی ها علاقمندید آموزش زیر را بخوانید.

ساخت قاب سیلیی

کلیک- وقتی به بازار داغ لوازم جانبی انواع گوشی ها و گجت های کاربردی نگاه می کنیم، چه چیز بیشتر از همه جلب توجه می کند؟ درست است، مطمئنا قاب گوشی و کیس محافظ آنها، که مانع از ضربه دیدن می شوند. اگر این قاب ها در زمان ورود به بازار فقط برای محافظت از گوشی بوده اند اکنون کاربری آنها عوض شده است و به یکی از ترندهای خواستنی کاربران تبدیل شده اند. اگر دوست دارید یک قاب سیلیی داشته باشید پس با این آموزش همراه باشید.

برای تهیه ی این قاب از مواد بسیار ارزان قیمت استفاده می کنیم و زمان زیادی برای ساخت آن صرف نمی کنیم.

برای ساخت این قاب سیلیی به این موارد دقت کنید:

نکته اول :ترجیحاً تمام مراحل کار را در خارج از خانه انجام دهید. در صورتی که در خانه هستید یک سینی بزرگ یا سفره ی یک بار مصرف زیر دست خود قرار دهید.

نکته دوم: درست است که زمان ساخت این کیس بسیار کم است، ولی برای خشک شدن آن میزان حد اقل ١٢ ساعت لازم است. در این ١٢ ساعت گوشی همراه یا تبلت شما نقش قالب را خواهد داشت و قابل استفاده نخواهد بود.

نکته سوم: این را باید بدانید که قطعا این قاب جای کیس ها و محافظ های چند ده هزار تومانی را از نظر زیبایی نخواهد گرفت اما به دلیل لایه ی محافظ سیلی، به خوبی از تلفن همراه شما در برابر ضربه و سقوط خواهد داشت. در صورت علاقه، میتوانید با اسپری های رنگی، رنگ مورد علاقه ی خود را به این قاب محافظ ببخشید.

لوازمی که بدان نیاز دارید شامل این موارد می باشن

۱-مقداری چسب سیلی (آکواریوم) که ترجیحاً همراه با تفنگ مخصوص به خودش باشد.

۲- مقداری نشاسته ی سیب زمینی

۳- یک چاقوی تیز

۴-یک جفت دستکش بهداشتی

وقتی این مواد را مهیا کردید به سراغ آماده سازی قالب می رویم

۱- در ابتدا دستکش ها را به دست کنید. درب بسته ی نشاسته را بازکرده و مقداری از آن را در کف سینی بریزید. سپس مقداری چسب سیلی را نیز بر روی نشاسته بریزید. مقدار سیلی به قدری باشد که تقریبا رو نشاسته را بپوشاند. دقیقا همانند ویدئوی زیر میزان مواد را با هم مخلوط نمایید.

۲-این دو ماده را با هم مخلوط کنید. در صورتی که به خوبی مرحله ی مخلوط کردن را انجام دهید در پایان خمیری سفید رنگ مانند تصویر زیر بدست خواهد آمد.

۳- سپس شما بایستی خمیر را تبدیل به یک لایه ی نازک کنید. برای این کار خمیر را روی یک سطح سفت و محکم قرار داده و توسط یک شی لوله ای همانند اسپری یا وردنه آن را تا حد ممکن صاف کنید.

۴-این مرحله در کیفیت قاب دست ساز شما بسیار تاثیر گذار است. در این مرحله گوشی یا تبلت خود را وسط این لایه ی خمیری قرار دهید. سپس از همه ی جهات، دیوایس را به خمیر فشار دهید تا قالب دوربین، دکمه ها، پورت ها و همچنین حاشیه ی دستگاه بر روی خمیر ایجاد شود.

توجه: به محض گذاشتن گوشی بر روی خمیر دیگر شما آن را نباید به هیچ وجه تکان دهید، زیرا قاب شما در نهایت از کیفیت لازم برخوردار نخواهد بود.

سپس توسط کاردک یا چاقو لبه های خمیر را بلند کرده و روی گوشی تا کنید. این مرحله نیز بسیار تاثیر گذار است. سعی کنید تمام دقت خود را در فشار دادن خمیر به دستگاه بکار ببرید.

۵- شما در این قسمت بایستی منتظر بمانید تا قاب شما خشک شود. تقریباً ١٢ ساعت نیاز است تا سیلی موجود در قاب محافظ خشک شود. در صورتی که پس از این مدت قاب شما به حالت پلاستیکی ژله ای درآمد، یعنی آماده ی مرحله ی بعد است.

۶-گوشی یا تبلت خود را از میان قاب خارج کنید و با چاقوی تیز قسمت های اضافی قاب را ببرید. اگر داخل قاب را نگاه کنید خط های مربوط به دوربین و دکمه ها خواهید دید. سعی کنید با ظرافت هرچه تمام تر جای این المان ها را در قاب خود خالی کنید.

۷-حال شکل اصلی قابتان هویدا می گردد. این قسمت به پرداخت سطح قاب مربوط می شود. با یک سمباده ی نرم پستی و بلندی های قاب را از بین برده و آن را صاف و خوش تراش کنید. در انتها می توانید برای ظاهری براق تر مقداری سیلی را توسط چوب بستی به آرامی بر روی قاب بمالید.

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل چیست؟

مقایسه برنامه لایکی و تیک تاک/ لایکی بهتر است یا تیک تاک؟

معرفی و نحوه استفاده و نصب استیکر واتساپ در آیفون و اندروید

قاب ,ی ,گوشی ,یک ,ها ,خمیر ,این قاب ,قاب سیلیی ,خود را ,را در ,بر روی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پترو سازه تدبیر گستر (پتساکو) sanshelgirls احکام برای همه گل سنگ روغن های ترکیبی گیاهی آموزش دروازه بانی فوتبال|دروازه بان geandpostwittsubf goldoozi معرفی کالا فروشگاهی شیلات و علوم آبزیان