محل تبلیغات شما

شرکت هایلاجیتکو اچ.تی.سی صفحه کلید را به دنیای واقعیت مجازی خواهند برد، به این صورت که یک ردیاب، دست ها و یک کیبورد کامل را شبیه سازی کرده و آن را به دنیای واقعیت مجازی وارد می کند.

شرکت های لاجیتک و اچ.تی.سی صفحه کلید را به دنیای واقعیت مجازی خواهند برد، به این صورت که یک ردیاب، دست ها و یک کیبورد کامل را شبیه سازی کرده و آن را به دنیای واقعیت مجازی وارد می کند.


به نقل از انگجت، امروز تیم "HTC Vive" و "Logitech" یک بسته سخت افزاری و نرم افزاری جدید را موسوم به "بریج" (BRIDGE) معرفی کردند که هدف آن کمک به توسعه دهندگان در نوشتن متن در هنگام ساخت برنامه ها و بازی ها می باشد.

کیت 150 دلاری "بریج" شامل یک صفحه کلید Logitech G و ردیاب Vive است که تایپ کردن را ردیابی کرده و آن را در واقعیت مجازی(VR) تکرار می کند.
صفحه کلید هم وارد دنیای مجازی شد

در حالی که Logitech برای شروع تنها 50 نمونه از این کیت ها را به بازار عرضه می کند، امیدوار است که تکنولوژی های ترکیبی دنیای واقعیت و مجازی را که گجت های واقعی را به دنیای واقعیت مجازی می آورد، به ارمغان بیاورند و این در کل در سیستمی موسوم به "Steam VR" کار می کند.


ردیاب نه تنها با آنچه شما تایپ می کنید، مطابقت دارد، بلکه حرکات دست شما را نیز اندازه گیری می کند و قرارگیری دست را بسیار ساده تر می کند.
صفحه کلید هم وارد دنیای مجازی شد

این فناوری، صفحه کلید را در فضای کاری دیجیتال به ارمغان می آورد، که برای همه چیز از مرور اینترنت گرفته تا دانستن کلیدهای کاربردی و عملکردهای موردنظر شما عالی است.

از همه مهم تر، "بریج" کاربران را قادر می سازد تا صفحه کلید خود را در VR سفارشی کنند، به این معنی که شما می توانید تمامی موارد را براساس محتوا و به دلخواه تغییر دهید.

اگر هر یک از توسعه دهندگان در آمریکا علاقه مند باشند، می توانند تا 16 نوامبر برای اولین مجموعه 50 تایی از این محصول درخواست بدهند.

"وینسنت تاکر" مدیر استرتژی و نوآوری لاجیتک گفت: اگر علاقه مندی به اندازه کافی باشد، ممکن است کیت های بیشتری را برای خرید بعد از توزیع اولین سری بسازیم.
منبع: برترین ها

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل چیست؟

مقایسه برنامه لایکی و تیک تاک/ لایکی بهتر است یا تیک تاک؟

معرفی و نحوه استفاده و نصب استیکر واتساپ در آیفون و اندروید

مجازی ,دنیای ,واقعیت ,یک ,کند ,صفحه ,را به ,دنیای واقعیت ,واقعیت مجازی ,صفحه کلید ,می کند ,دنیای واقعیت مجازی ,واقعیت مجازی خواهند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مطالب اینترنتی samiservice666 انتخاب سنتر مرکز نت مُحَمَّدغَفُورَرئِیِسِیَان خشک کن میوه ، خشک کردن میوه تخصصی صنایع چاپ و تبلیغات و بسته بندی خبرگزاری ایرسا نیوز Suzanne's page 2vpn2